Якість

Надійність

Професіоналізм

(044) 503-39-85

Послуги

Наша компанія надає наступні види послуг для ведення бізнесу в свинарстві:

1. Технологічне проектування

Технологічне проектування включає розроблення оптимальної технологічної карти ферми з обґрунтуванням необхідної кількості станкомісць для різних статево - вікових груп свиней та визначення схеми їх руху на фермі з метою запобігання перетину шляхів прогону різних груп тварин. В проект також входить розроблення систем гноєвидалення, мікроклімату, роздачі кормів, планування побутових та допоміжних приміщень.

2. Консультації при проведенні будівельних робіт

Ми надаємо необхідні будівельні креслення та, по необхідності, проводимо авторський нагляд за виконанням будівельних робіт.

 

3. Поставка обладнання в господарство

Поставка обладнання відбувається автомобільним транспортом згідно складеної специфікації та після завершення будівельних робіт.

 

4. Монтаж обладнання

Кваліфіковані спеціалісти нададуть всі види послуг стосовно монтажу технологічного та допоміжного обладнання на фермі. Установка обладнання базується на основі сучасних технологій утримання тварин, з урахуванням європейського досвіду, оптимізації технологічних процесів, та з дотриманням зооветеринарних норм. За домовленістю з господарством можуть надаватися послуги з шефмонтажу обладнання.

 

5. Налаштування обладнання та навчання персоналу

По закінченню робіт пов’язаних з монтажем обладнання виконуємо остаточне налаштування параметрів роботи обладнання та систем. Проводимо навчання обслуговуючого персоналу по роботі з обладнанням та по виконанню періодичного обслуговування для забезпечення ефективної його роботи.

 

6. Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування

Для забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування нашого обладнання ми маємо необхідний персонал та склад запасних частин. Розуміючи важливість безперебійної роботи обладнання ми знаходимося в постійному контакті з нашими клієнтами для надання необхідних технічних консультацій та забезпечення безвідмовного режиму роботи обладнання.