Якість

Надійність

Професіоналізм

(044) 503-39-85

Про нас


Компанія вийшла на ринок комплексного обладнання свинарських підприємств в 2004 році. На даний час наші спеціалісти виконують технологічне проектування ферм, поставку обладнання, його професійний монтаж, налаштування і сервісне обслуговування та надають рекомендації з найбільш раціонального ведення господарювання у галузі свинарства.

Чому саме «Агротехцентр Сервіс»?

Коли ви вирішуєте як і з ким проводити реконструкцію ферми, де взяти обладнання високої якості по розумній ціні, хто виконає професійний монтаж та проведе налаштування на належному рівні, чи не залишусь я без запчастин та обслуговування, чи буде моя ферма в кінці кінців прибутковою? Відповідь на ці запитання дуже проста. Обирайте «Агротехцентр Сервіс». Ми розуміємо всі ваші проблеми і дамо відповіді на всі ваші запитання. Ви отримаєте повний комплекс якісних послуг та все необхідне обладнання з одних рук. Ми прикладемо всі зусилля для того щоб наша співпраця була плідною і принесла задоволення для всіх зацікавлених сторін.

Наша мета

Підняти якісний технічний та технологічний рівень виробництва свинини в Україні за рахунок забезпечення підприємств - виробників сучасними технологіями та обладнанням. Ми будуємо довготривалі партнерські стосунки з нашими замовниками, які базуються з нашого боку на професіоналізмі персоналу, надійності обладнання, якості послуг та доброзичливих відношеннях із замовником. Ми прагнемо до того, щоб наші партнери співпрацювали з нами на взаємовигідних умовах та надавали схвальні відгуки про нашу компанію.

Наша робота це сучасне обладнання для свинарських підприємств

Наша робота базується на використанні високоефективних сучасних технологій ведення бізнесу в свинарстві та складається з наступних етапів:

1. Технологічне проектування

Цей етап розпочинається з вивчення умов та потреб конкретного господарства (ферми). Виходячи з побажань та ваших можливостей ми пропонуємо своє бачення розвитку ферми в напрямку реконструкції існуючих приміщень або побудови нових. Після узгодження перспектив розвитку розробляємо технологічний проект, в тісній співпраці із замовником, для внесення змін та доповнень на кожному етапі розробки. Технологічне проектування включає розроблення оптимальної технологічної карти ферми з обґрунтуванням необхідної кількості станкомісць для різних статево - вікових груп свиней та визначення схеми їх руху на фермі з метою запобігання перетину шляхів прогону різних груп тварин. В проект також входить розроблення систем гноєвидалення, мікроклімату, роздачі корму, планування побутових та допоміжних приміщень. При необхідності ми співпрацюємо з проектними організаціями та інститутами, які залучає замовник за власним бажанням.

2. Складання специфікації та кошторисної вартості обладнання

На даному етапі ми пропонуємо різні варіанти оснащення ферми, набору обладнання, особливу увагу приділяючи системам вентиляції та обігріву тварин. Обговорюємо умови і терміни поставки обладнання в господарство та схему оплати.

3. Консультації при проведенні будівельних робіт

Після завершення перших двох етапів і остаточного затвердження технологічного проекту, ми надаємо необхідні будівельні креслення та, по необхідності, проводимо авторський нагляд за виконанням будівельних робіт.

4. Поставка обладнання в господарство та початок монтажних робіт

Поставка обладнання відбувається автомобільним транспортом. Замовник забезпечує розвантаження обладнання в найкоротші терміни в безпечному місці, бажано якомога ближче до місця проведення робіт, його належне зберігання та охорону. Бригада монтажників прибуває на місце роботи по закінченню будівельних робіт. Зазвичай замовник забезпечує житлом та харчуванням наш персонал зайнятий на монтажі обладнання. За домовленістю з господарством наші спеціалісти можуть надавати послуги з шефмонтажу обладнання для свинарських підприємств.

5. Налаштування обладнання та навчання персоналу

По закінченню робіт пов’язаних з монтажем обладнання підписуємо акт «здачі - прийманням виконаних робіт», проводимо остаточне налаштування параметрів роботи обладнання та навчання обслуговуючого персоналу по роботі з ним.

6. Сервісне обслуговування

Ми приділяємо велику увагу гарантійному та післягарантійному обслуговуванню нашого обладнання. Для цього ми маємо необхідний персонал та склад запасних частин. Розуміючи важливість безперебійності роботи обладнання, особливо систем мікроклімату та кормороздачі, ми знаходимося в постійному контакті з нашими клієнтами для надання необхідних технічних консультацій та забезпечення безвідмовного режиму роботи обладнання.

7. Обладнання

Значну увагу ми приділяємо підбору обладнання для комплектації систем ферми. Основними критеріями являються функціональність, якість та довговічність. Ми співпрацюємо з багатьма відомими світовими виробниками компонентів обладнання та маємо змогу вибрати краще від кожного. Головною нашою метою є не лише роздрібний продаж обладнання для свинарських підприємств та його комплектуючих, а побудова довгострокових партнерських відносин з нашими замовниками, які розуміють, що «скупий платить двічі».